RODZINA

Atrakcje dla gości weselnych

Wesele od lat wczesnodziecięcych jawi się nam jako najważniejszy i najpiękniejszy dzień w życiu. Podczas zaślubin, a później w trakcie wesela otaczamy się najbliższymi – rodziną, przyjaciółmi, a także współpracownikami. Tak naprawdę jednak przyjęcie weselne w dużej mierze przygotowuje się także dla gości, warto więc postarać się, by ten wyjątkowy dzień budził u wszystkich biesiadników miłe, cudowne wspomnienia. Jakie atrakcje dla gości weselnych warto zorganizować?

Po co atrakcje na weselu?

Wesele samo w sobie jest wzniosłym dniem. Wtedy wszyscy goście, z szacunku do młodej pary ubierają najlepsze stroje, dbają o fryzury, makijaż i każdy dodatek. Każda młoda para chciałaby być zapamiętana, dlatego właśnie młodzi i ich rodzice decydują się na zorganizowanie różnorodnych atrakcji – by ich wesele było wyjątkowe i niezapomniane.

Fotobudka

Jedną z najpopularniejszych atrakcji weselnych, która od kilku sezonów cieszy się niesamowitym zainteresowaniem są fotobudki. W tych niewielkich pomieszczaniach, które osoby wynajmujące je dostarczają do niemal każdej lokalizacji, młodzi i ich goście mogą wykonać sobie pamiątkowe fotografie. Nie będą to jednak zwykłe, klasyczne zdjęcia, do wykonania tych z fotobudki używa się śmiesznych peruk, kapeluszy, kajdanek, mieczy i innych zabawnych akcesoriów, które sprawiają, że fotografie stają się wyjątkowe. Goście fotografie otrzymują od ręki – urządzenie w ciągu kilku sekund drukuje gotowe zdjęcie.

Sztuczne ognie

Kiedy na dworze już się ściemni, mile widziane są różnorodne atrakcje, które rozjaśnią nocny mrok. Oprócz atrakcyjności takiego rozwiązania, dla gości, które jest ciekawym przerywnikiem, który przyda się jako chwila wytchnienia od tańca i jedzenia, moment, w którym wszyscy goście trzymają sztuczne ognie, jest wspaniałym czasem dla fotografa. Skrzące się ognie, które dostępne są także w kształcie serca i goście weseli ustawieni za nowożeńcami, będą na pewno piękną pamiątką.

Prawdziwe show

Każdy chciałby na swojej uroczystości zaprezentować coś innego, wyjątkowego, niepowtarzalnego. Dlatego właśnie jako atrakcje podczas przyjęć weselnych coraz częściej wybierane są nietuzinkowe pokazy. Malowanie piaskiem, na wodzie, a nawet pokazy malowania światłem, czy krótkie koncerty potrafią być ciekawym punktem, który wzbogaci każde wesele.

A może coś od gości?

Nie tylko państwo młodzi muszą organizować atrakcje dla swoich gości. To właśnie biesiadnicy w prezencie dla młodych mogą zaskoczyć ich bardzo przemyślaną atrakcją. W tym celu bardzo dobrze sprawdza się stworzenie filmu, na którym pokazana jest historia uczucia – zebranie zdjęć z czasów kiedy najważniejsze osoby na ślubie zaczęły się spotykać, jest bardzo wzruszającą pamiątką i prezentem płynącym prosto z serca, do którego będzie miło wracać  w każdą rocznicę ślubu.

Należy pamiętać, że gwiazdami wesela są nowożeńcy i to im należy podczas uroczystości poświęcić najwięcej uwagi. Pokazy, zdjęcia, czy inne atrakcje są tylko tłem dla świeżo poślubionej pary i ich miłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *